درباره ابزار مرکزی

انچه درباره ابزار مرکزی باید بدانید

فروشگاه اینترنتی ابزار مرکزی با اتكا به تجارب چندین ساله و پشتوانه قوي فني و تخصصي در صنعت فنی ابزار و یراق كشور در سال 1390 تاسيس گرديد و با بهره گيري از نيروي متخصص، خدمات سراسري و گسترده خود را در زمينه ابزار صنعتی و کشاورزی آغاز نمود.

اين فروشگاه با هدف جلب رضايت مشتريان خود و ارائه تجهيزاتي با آخرين فناوري روز دنيا، خود را ملزم به انتخاب بهترين ها در دنياي فناوري كرده است.

فروشگاه ابزار مرکزی با توجه به پشتوانه تجربه در زمینه ابزار صنعتی اشراف کامل به محصولات عرضه شده ، اصالت کلیه کالاهای موجود در وب سایت را تضمین می نماید. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند. این تضمین به مشتریان داده می شود که در صورتی که کالای دریافتی با کالای سفارش داده شده اصلی مغایرت داشته باشد می توانید آن را به هزینه خود فروشگاه مرجوع نمایند این امر لازمه ی هماهنگی بوده و محدودیتی ندارد.

درباره کارکنان

تیم ما

مرکز ابزار صنعتی

ابوالفضل باله مقدس

مدیریت فروشگاه
مرکز ابزار صنعتی

مدیریت مجموعه

حسابدار
اطلاعات کامل ما در مورد فروشگاه

ما بر این هستیم تا بتوانیم در نوع خود بهترین باشیم

1390
سال تاسیس
2000
محصول